قوانین و مقررات

بله حتما !
کالای فروخته شده با کمال احترام پس گرفته می شود .
این نکته را مدنظر داشته باشید که کالایی که قصد مرجوع و یا تعویض آنرا دارید ، حتما باید بسته بندی سالم داشته باشد و کالا هیچ گونه آسیبی ندیده باشد .

 

در فروشگاه ندهوم کالاهایی وجود دارد که تضمین قیمت می شوند ، اگر از این محصول خرید کردید و در فروشگاهی دیگر ، با قیمت پایین تر کالای خریداری شده را مشاهده کردید ، می توانید کالا را با هزینه فروشگاه مرجوع کرده و تمام پول پرداختی خود را عینا دریافت نمایید .

 

فروشگاه ندهوم ، با دقت بالا و گذاشتن ضربه گیر از 4 طرف محصول را بسته بندی می کند ، با این حال ، این امکان وجود دارد که در هنگام جابه جایی در پست دچار ضربه و شکستگی گردد ، اصلا نگران نباشید !!
فروشگاه ندهوم شکستگی محصول خریداری شده شمارا جبران خواهد کرد ، بدین صورت که در صورت موجود بودن کالا ، مجدد ارسال خواهد شد  در غیر این صورت می توانید کالا را مرجوع کنید و یا خسارت شکستگی خود را دریافت کنید.
فقط این نکته را توجه داشته باشید اعلام شکستگی کالا فقط در 3 ساعت اول که بسته به دست شما رسیده است قابل قبول می باشد .

 

ارسال بسته های پستی در ندهوم، هر روز نهایتا تا ساعت 11 انجام می گیرد. چنانچه خرید شما بعد از این ساعت باشد ارسال بسته شما به فردای روز کاری موکول خواهد شد.
بسته های با وزن زیر 5 کیلوگرم با پست سفارشی و بالای آن با پست پیشتاز ارسال می شود و زمان رسیدن به مقصد تا 90% موارد، 5 روزه خواهد بود.

پس از بسته بندی و ارسال بسته ها به شرکت پست ، بلافاصله بارکد پستی به شماره موبایل مشتری محترم ارسال می شود.
شما می توانید با وارد کردن این کد 20 رقمی در صفحه پیگیری مرسولات پستی به آدرس :
newtracking.post.ir
از موقعیت بسته خود اطلاع پیدا کنید.
ضمنا اینو باید بگم خدمت تون که خود ما برای تک تک خریدها، شهر به شهر ، پیگیر بسته های شما عزیزان، تا رسیدن به دست تون هستیم. خیال تون جمع (:

هزینه ارسال در ندهوم بر اساس نرخ نامه خود شرکت پست خواهد بود :
ارسال بسته های زیر 5 کیلوگرم با پست سفارشی انجام می گیرید و بین 10 تا 17 تومان متغیر خواهد بود. بسته های با وزن بیش از 5 کیلوگرم بر اساس بخشنامه شرکت پست با روش پیشتاز ارسال می شود و هزینه آن بین 25تا 50 هزار تومان برای وزن های 5 تا 15 کلیوگرم می باشد.